Mláďata myšiarky ušatej sedia na rozkvitnutej jabloni v ovocnom sade na Novej Dubnici
Autor: Tomáš Somr
Nenahraditeľnú usilovnosť a prácu včelstva si ceňme. Je dôležitou súčasťou našej prírody a našej budúcnosti. Remeslu včelárstva dávajme dostatočnú osvetu.
Autor: Martina Masárová
Sme obdarený unikátnym a vzácnym stromom s liečivými plodmi Viničnej jahody, sú tu pre nás, aby nám spríjemňovali život počas sezóny, aj mimo nej.
Autor: Majka Svrčková
Bazilika Navštívenia Panny Márie na Mariánskej hore v Levoči patrí medzi najstaršie pútnické miesta východného Slovenska. Stojí pod vrcholom hory nad Levočou a púť sa tu koná každoročne v júli.
Autor: Peter Olekšák
Touto fotografiou by sme sa chceli ako Miestna akčná skupina MAGURA STRÁŽOV, pochváliť akú máme krásnu flóru, ale aj našu krásnu priehradu , ktorá je teraz veľmi vyhľadávaná oddychová destinácia.
Autor: Robert Štrbák
okolie obce Vinosady krásne dotvárajú vysadené vinice o ktoré sa vinohradníci a vinári s láskou starajú
Autor: Michal Hallon
výnimočný, životný záber nafotený pri teplote - 16°C (rys ostrovid oddychujúci počas obdobia párenia)
Autor: Michael Bujňák
Na fotografie sa vzťahujú autorské práva a nie je dovolené ich kopírovať a šíriť bez súhlasu autora fotografie.