Databáza zrealizovaných projektov PRV SR 2014 - 2020



Obchodné meno PSČ Č.z. PPA Názov projektu Miesto realizácie Okres Číslo opatrenia
MAS - Dvory a okolie 94131 192NR210008 Stratégia miestneho rozvoja MAS – Dvory a okolie Bešeňov, Bíňa, Branovo, Bruty, Dubník, Dvory nad Žitavou, Gbelce, Jasová, Nová Vieska, Pribeta, Rúbaň, Semerovo, Strekov, Svodín, Šarkan Nové Zámky 19.2
Miestna akčná skupina STRÁŽE 08267 192PO210026 S-poločenstvo T-rvalého R-ozvoja - Á-trium Ž-ivota a E-nergie územie MAS STRÁŽE Prešov 19.2
Miestna akčná skupina Biela Orava 02963 192ZA210007 Spoločne za rozvoj najsevernejšieho regiónu Slovenska Oravská Polhora, Rabča, Rabčice, Sihelné, Zubrohlava, Bobrov, Klin, Námestovo, Vavrečka, Oravská Jasenica, Oravské Veselé, Mútne, Beňadovo, Breza, Krušetnica, Lomná, Zákamenné, Novoť, Oravská Lesná, Ťapešovo, Lokca, Vasiľov, Babín Námestovo 19.2
Miestna akčná skupina Stredné Ponitrie 95844 192TN210008 Stratégia CLLD Miestnej akčnej skupiny Stredné Ponitrie MAS Stredné Ponitrie, okres Partizánske, Trenčiansky kraj Partizánske 19.2
Občianske združenie MAS Sabinovsko, o. z. 08301 192PO210019 Stratégia miestneho rozvoja vedeného komunitou "Kráľovská história, krásna príroda, tvoriví ľudia - to je Sabinovsko" územie MAS - Sabinov, Drienica, Ražňany, Jakubovany, Červená Voda, Šarišské Michaľany, Šarišské Sokolovce, Bodovce, Uzovce, Ratvaj, Hubošovce, Jakovany, Ľutina, Olejníkov Sabinov 19.2
OZ " Partnerstvo pre MAS Turiec" 03841 192ZA210001 Spoločne za rozvoj Turca Belá-Dulice, Benice, Blatnica, Bystrička, Ďanová, Diaková, Dolný Kalník, Dražkovce, Folkušová, Horný Kalník, Karlová, Kláštor pod Znievom, KOšťany nad Turcom, Laskár-Valentová, Ležiachov, mesto Martin, Necpaly, Príbovce, Rakovo, Sklabiňa, Sklabinský Podzámok, Slovany, Socovce, Trebostovo, Trnovo, Turčiansky Ďur, Turčiansky Peter, Turčianska Štiavnička, Turčianske Jaseno, Valča, Vrícko, Záborie, Žabokreky Martin 19.2
VSP Stredný Gemer 04918 192BB210009 Stratégia CLLD Stredný Gemer 2016 - 2023 obce VSP Stredný Gemer Revúca 19.2
Miestna akčná skupina Pod hradom Čičva 09421 192PO210002 Spoločne si vyskladajme región Domaše a Ondavy pod Čičvou Benkovce, Ďapalovce, Dlhé Klčovo, Hencovce, Holčíkovce, Kladzany, Kučín, Kvakovce, Majerovce, Malá Domaša, Nižný Hrabovec, Nižný Hrušov, Nová Kelča, Ondavské Matiašovce, Poša, Sedliská, Slovenská Kajňa, Štefanovce, Tovarné, Tovarnianska Polianka, Vyšný Ka Vranov nad Topľou 19.2
Miestna akčná skupina SĽUBICA, o.z. 05361 192KE210001 Stratégia miestneho rozvoja vedeného komunitou "Miestna akčná skupina SĽUBICA, o.z." územie MAS SĽUBICA, o.z. Spišská Nová Ves, Gelnica 19.2
Občianske združenie Poniklec - Váh 92062 192TT210007 Stratégia CLLD Občianskeho združenia Poniklec-Váh Vinohrady nad Váhom Bojničky Dvorníky Dolné Otrokovce Dolné Trhovište Dolné Zelenice Horné Otrokovce Horné Zelenice Kľačany Merašice Pastuchov Sasinkovo Siladice Tekolďany Tepličky Hlohovec 19.2
Občianske združenie MAS LEV, o. z. 05401 192PO210006 Kráľovské územie LEVa - miesto pre všetkých Baldovce, Bijacovce, Brutovce, Bugľovce, Beharovce, Dlhé Stráže, Doľany, Domaňovce, Dravce, Dúbrava, Granč-Petrovce, Harakovce, Jablonov, Klčov, Korytné, Kurimany, Levoča, Lúčka, Nemešany, Nižné Repaše, Oľšavica, Ordzovany, Pavľany, Poľanovce, Pongrácovce, Spišské Podhradie, Spišský Štvrtok, Studenec, Torysky, Uloža, Vyšné Repaše Levoča 19.2
Partnerstvo BACHUREŇ 08263 192PO210025 "BACHUREŇ - územie, ktoré nás spojilo" Bertotovce, Daletice, Fričovce, Hendrichovce, Hermanovce, Jarovnice, Lažany, Lipovce, Ostrovany, Pečovská Nová Ves, Renčišov, Šindliar, Štefanovce, Uzovské Pekľany, Uzovský Šalgov Sabinov, Prešov 19.2
Občianske združenie MAS Pod Vihorlatom, o.z. 06901 192PO210014 Stratégia komunitou vedeného miestneho rozvoja pre územie MAS Pod Vihorlatom Sninský a Humenský okres Snina 19.2
Podpoľanie 96212 192BB210016 5P - program pre príťažlivé Podpoľanie + územie MAS Podpoľanie Detva 19.2
Podpoľanie 96212 192BB210016 5P - program pre príťažlivé Podpoľanie + územie MAS Podpoľanie Detva 19.2
Občianske združenie Zlatá cesta 96973 192BB210020 Stratégia miestneho rozvoja v regióne Zlatej cesty 2014-2020 "Naša minulosť nám pomáha hľadať cestu do budúcnosti" Baďan, Banská Belá, Banský Studenec, Banská Štiavnica, Beluj, Dekýš, Devičie, Domaníky, Drážovce, Dudince, Ilija, Hontianske Moravce, Hontianske Nemce, Hontianske Tesáre, Kozelník, Kráľovce – Krnišov, Ladzany, Lišov, Medovarce, Močiar, Počúvadlo, Podhorie Banská Štiavnica, Krupina 19.2
Občianske združenie Tekov-Hont 93587 192NR210015 Stratégia CLLD OZ Tekov-Hont ,,S nami pre nás" Bajka, Bátovce, Beša, Bohunice, Bory, Brhlovce, Čajkov, Devičany, Dolná Seč, Dolný Pial, Domadice, Drženice, Hontianske Trsťany, Horná Seč, Hronské Kosihy, Iňa, Jabloňovce, Jesenské, Jur nad Hronom, Kalná nad Hronom, Krškany, Lok, Lula, Malé Kozmálovce, M Levice 19.2
Miestna akčná skupina HORNÁ TOPĽA 08601 192PO210023 Horná Topľa – Bohatstvo v Krajine, Bohatstvo v Ľuďoch Bardejov Becherov Bogliarka Cigeľka Frička Gaboltov Gerlachov Hrabské Chmeľová Krivé Kríže Kružlov Kurov Lenartov Livov Livovská Huta Lukov Malcov Mokroluh Nižný Tvarožec Petrová Regetovka Rokytov Snakov Stebnícka Huta Stebník Sveržov Tarnov Vyšný Tvarože Bardejov 19.2
Miestna akčná skupina Strážovské vrchy 91451 192TN210011 Stratégia CLLD Miestnej akčnej skupiny Strážovské vrchy Trenčianske Teplice, Trenčianska Teplá, Omšenie, Dolná Poruba, Čierna Lehota, Krásna Ves, Slatina nad Bebravou, Slatinka nad Bebravou, Šípkov, Timoradza, Trebichava, Uhrovec, Žitná – Radiša, Uhrovské Podhradie, Omastiná, Kšinná, Miezgovce, Horné Naštice Trenčiansky 19.2
Miestna akčná skupina ĽUBOVNIANSKO 06511 192PO210015 Región kde pramení spoločná sila Okres Stará Ľubovňa Stará Ľubovňa 19.2

Partneri

Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Slovenskej republiky
PPA - Pôdohospodárska platobná agentúra
Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum
Agroinštitút Nitra, štátny podnik
Národné lesnícke centrum
Agrokomplex výstavníctvo Nitra, š.p.
Logo - Európsky poľnohospodársky fond pre rozvoj vidieka: Európa investuje do vidieckych oblastí
Logo - Program rozvoja vidieka SR 2014 - 2020