Aktuálne informácie

Spravodajca NSRV - Súťaž „Moje najobľúbenejšie zvieratko“

Tento rok sme si pri príležitosti svetového dňa ochrany zvierat ,,4. októbra“ prichystali on-line súťaž pre najmenších priateľov vidieka, ktorý by radi vyjadrili svoj vzťah k zvieratkách formou textu alebo obrázku. Súťaž s názvom ,,Moje najobľúbenejšie zvieratko“ vychádza aj v tohtoročnom vydaní časopisu spravodajca NSRV, ktorý si môžete prečítať na http://www.nsrv.sk/index.php?pl=12&article=59

Na tomto mieste si môžete vytvoriť svoj vlastný poznámkový blok a budeme radi, ak pripojíte aj zopár obrázkov, podľa svojho ľubovoľného výberu. Ak vám miesto pre obrázok nepostačuje, priložiť môžete ešte ďalší papier, ktorý takisto zaradíme do súťaže o darčekové predmety spolu s vašim poznámkovým blokom. Pri písaní svojich záľub môžete poprosiť o pomoc svojich rodičov alebo starších súrodencov a kamarátov.

Skúste sa inšpirovať Lukasom z Berlína, ktorý napísal o tom, ako by chcel vidieť žeriavov. Pár takých žeriavov aj nakreslil. Ďalšie príbehy detí z celej Európy môžete nájsť aj na našej webovej stránke v ,,Detskom kútiku“.

 

O ČO SÚŤAŽÍME?

Traja výhercovia opäť získajú zaujímavé propagačné predmety Národnej siete rozvoja vidieka SR. Tešíme sa na vaše kresby a názory, z ktorých opäť niekoľko uverejníme v nasledujúcom čísle nášho časopisu v rubrike Detský kútik.

Svoje kresby a texty môžete zasielať do 15. novembra  na emailovú adresu: [email protected], alebo poštou na adresu :

Agentúra pre rozvoj vidieka, Akademická 4, 949 01 Nitra

s názvom „Moje najobľúbenejšie zvieratko“ .

 

Všetky zaslané kresby a texty budú zaradené do súťaže. Akceptované budú obálky so súťažnými kupónmi, ktoré budú doručené s najneskorším dátumom podania na pošte dňa 15. novembra 2018.

Žrebovanie sa uskutoční v priebehu mesiaca november 2018 v priestoroch Agentúry pre rozvoj vidieka  a úspešní súťažiaci budú o výhre včas informovaní.

 

Tešíme sa na Vaše príbehy!

Tím NSRV SR

Dokumenty na stiahnutie

Fotogaléria

Partneri

Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Slovenskej republiky
PPA - Pôdohospodárska platobná agentúra
Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum
Agroinštitút Nitra, štátny podnik
Národné lesnícke centrum
Agrokomplex výstavníctvo Nitra, š.p.
Logo - Európsky poľnohospodársky fond pre rozvoj vidieka: Európa investuje do vidieckych oblastí
Logo - Program rozvoja vidieka SR 2014 - 2020